
Opel Astra - 1.6 Turbo Plug In Hybrid Ultimate | 18" LM Velgen | AGR stoelen Alcantara | Navigatie | Ca
Algemeen
| Prijs | € 44.196 |
| Prijs excl. BTW | € 36.662 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2026 |
| Kilometerstand | 15 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 20 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJJ-09-D |
| Datum deel 1 | 20-05-2026 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 143 kW (194 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grafik Grey |
| Gewicht | 1583 kg |
| Trekgewicht max | 1380 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 48 |
| Introductiejaar | april 2026 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Modelcode: F0
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 42 liter
Actieradius: 84 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.120 kg
Afmetingen (LxB): 439 x 186 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 17 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Accu laadtijd: 4 uur en 17 minuten
Interieur
Bekleding: Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 50 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Hedin Certified-servicepakket Budget (inbegrepen):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Hedin Certified-servicepakket Premium 2 (€ 995 meerprijs):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften uitgevoerd
Uitgebreide poetsbeurt
Halve tank brandstof
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Garantie op onderhoud tijdens servicebeurt
Pechhulp in Nederland
10% korting op autoverhuur
10% korting op accessoires**
25% korting op ruitenwissers
25% korting op restylen van kleine schades ( uitdeuken zonder spuiten )
Sleutelbatterij vervangen
Aircocheck
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hedin Certified-servicepakket Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Hedin Certified-servicepakket Excellent 2 (€ 1.595 meerprijs):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften uitgevoerd
Uitgebreide poetsbeurt
Volle tank brandstof
Gratis aflevering aan huis
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Garantie op onderhoud tijdens servicebeurt
Pechhulp in Nederland
10% korting op autoverhuur
10% korting op accessoires**
25% korting op ruitenwissers
25% korting op restylen van kleine schades ( uitdeuken zonder spuiten )
Sleutelbatterij vervangen
Aircocheck
Gratis aircoreiniging
Haal- en brengservice bij onderhoud
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hedin Certified-servicepakket Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- achteruitrijcamera
- afwijkende dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- head-up display
- keyless entry
- keyless start
- koplampen adaptief
- lichtmetalen velgen 18"
- suede bekleding
- unikleur/pastel
- verlichte grille/strip
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- ergonomische voorstoelen
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- matrix LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- verwarmde voorruit
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Gaat jouw autohart sneller kloppen van deze auto? Plan vrijblijvend een proefrit in om de auto in het echt te ervaren. We staan graag voor je klaar bij vragen of voor advies.
Meer aandacht. Meer service.
Bij Hedin Automotive vind je een ruime voorraad van zo’n 5.000 nieuwe en tweedehands auto’s. Voor jezelf of je bedrijf. Om te kopen of te leasen. Wij onderhouden je auto in onze werkplaatsen en herstellen een schade als dat nodig is. En natuurlijk helpen we je bij de financiering of verzekering.
Welkom bij Hedin Automotive. Autohart van Nederland.
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































