
Opel Astra - Astra+ 1.4 Turbo Edition | Led | Leder | stuur + stoelverwarming | LM v
Algemeen
| Prijs | € 12.995 |
| Bouwjaar | Oktober 2018 |
| Kilometerstand | 90.288 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-004-GB |
| Datum deel 1 | 16-10-2018 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1399 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1178 kg |
| Trekgewicht max | 1450 kg |
| Trekgewicht onger. | 620 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | oktober 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Terraveen 6
5409AH Odiliapeel
+31621202199
https://autovakmeester.nl/vestiging/autobedrijf-thijs-van-gerwen/contact/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2015 - sep. 2018
Referentienummer: 44
Technische informatie
Tankinhoud: 47 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 205 km/u
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 143 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- chroom delen exterieur
- chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- mistlampen voor
Extra
- stuur verwarmd
Interieur & Comfort
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- geluidsisolerend glas
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Zeer complete Opel Astra+ te koop aangeboden, voorzien van vele opties!
complete onderhoudshistorie bekend, 400km geleden z'n beurt nog gehad. (rekening aanwezig)
Interesse?
Neem gerust contact op voor meer informatie of het plannen van een proefrit. Deze Opel Astra is klaar voor een nieuwe eigenaar!
Nick: 06-21202199 Thijs: 06-11409927
Hoewel deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kunnen er geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Fouten in uitvoering, opties, kilometerstand, prijs of andere gegevens zijn niet uitgesloten. De koper blijft zelf verantwoordelijk voor het controleren van alle informatie die van belang kan zijn voor zijn of haar aankoopbeslissing.
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























