
Opel Astra - BUSINESS ELEGANCE | CARPLAY | CAMERA | KEYLESS {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 14.445 |
| Prijs excl. BTW | € 12.022 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 122.691 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-521-GB |
| Datum deel 1 | 12-04-2021 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1341 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Summit White |
| Gewicht | 1245 kg |
| Trekgewicht max | 255 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Referentienummer: 2718713
Maten
Afmetingen (LxBxH): 437 x 181 x 148 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden (€ 995):
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Overige informatie
Interieur: Antraciet
= Aanvullende opties en accessoires =
- 3-spaaks lederen stuurwiel met stuurwielbediening
- 15-inch schijfremmen voor en achter, ABS
- Achteruitrijcamera
- Actieve aeroshutters in grille
- Airbag bestuurder en passagier, zij-airbags voor en gordijnairbags voor en achter
- Automatic Light Control (ALC) met tunneldetectie
- Bandenspannings controlesysteem met weergave per wiel
- Binnenverlichting met leeslampjes achter
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer met 8-inch digitaal kleureninfodisplay
- Buitenspiegels elektrisch bedienbaar, verwarmbaar en elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chromen sierlijst aan bovenkant van de zijruiten
- Chromen sierstrips in grille
- Cruise Control met snelheidsbegrenzer
- Dodehoek-waarschuwing
- Elektrisch bedienbare en verwarmbare buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor met one-touch functie
- Elektronische handrem
- Elektronisch Stabiliteits Programma (ESP) met ABS en Hill-Start Assist
- Follow-me-home verlichting
- Geluidswerende voorruit
- Geluidwerende voorruit
- Hoogglans zwarte raamstijlen (B-stijl)
- In drie delen neerklapbare achterbank (40/20/40)
- Installatievoorziening kinderzitje 2 buitenste zitplaatsen achter (ISOFIX)
- ISO-fix
- Keyless entry
- Keyless entry en start
- LED achterlichten
- Led dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting 'Wing'
- LED koplampen
- Led verlichting
- Licht- en regensensor
- Lichtsensor
- Middenarmsteun
- Opel Eye Assistentiesystemen
- Parkeercamera achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor & achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Sfeerverlichting in portieren voor
- Stoffen / Morrocana bekleding in Jet Black
- Verlichting in bagageruimte
- Verstelbare middenarmsteun voor
- Waarschuwingssignaal veiligheidsgordels voor en achter
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerende zijramen
- Zilverkleurige instaplijsten ‘OPEL’
- Zonneklep met verlichte spiegel bestuurder en passagier
= Bijzonderheden =
Deze in uitstekende staat verkerende, Opel Astra AUTOMAAT 1.4 Turbo 145 PK in de zeer complete ‘’BUSINESS ELEGANCE’’ uitvoering is onder anderen voorzien van: Apple CarPlay ondersteuning, 7-inch kleuren touchscreen, Digitale radio DAB+, 6 luidsprekers, Winterpakket (Verwarmbare voorstoelen en Verwarmbaar stuurwiel), Achteruitrijcamera analoog, Parkeersensoren voor én achter, Keyless entry en start, Electronic Climate Control met twee zones, Elektronische handrem, Geluidswerende voorruit, Lederen stuurwiel mét stuurwielbediening, Automatisch dimmende binnenspiegel, Armsteun voor, Ergonomische comfortstoel voor AGR-gecertificeerd (6-voudig verstelbare bestuurdersstoel en Verschuifbare zitting bestuurdersstoel), Licht- en regensensor, Automatic Light Control (ALC) met tunneldetectie, Elektrisch bedienbare ramen voor met one-touch functie, Elektrisch bedienbare ramen achter en Armsteun voor. De vermelde verkoopprijs is de rijklaar basisprijs inclusief vloeistof controle, geldige APK en tenaamstelling.
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









![Opel Astra - 1.4 Elegance business edition Aut.[ Apple / Android Clima / ECC Navi PDC Led Half-leder ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886834/240x180/opel-astra-1-4-elegance-business-edition-aut-apple-android-clima-ecc-navi-pdc-led-half-leder.jpg)














