
Opel Cascada - 1.6 Turbo Cosmo Bj 2013 Navi, 18Inch, Clima, Cruise, trekhaak 170pk Dealer onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 12.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 114.550 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 10 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-348-GF |
| Datum deel 1 | 19-09-2013 (import) |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1633 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2013 - jan. 2015
Technische informatie
Koppel: 260 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 56 liter
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.140 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 184 x 144 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Neplenbroek Goorseweg 33 7478BB DIEPENHEIM, NL 0547-388604 http://www.autobedrijfneplenbroek.nl info@autobedrijfneplenbroek.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Open dak
- Parkeersensor voor
- Trekhaak afneembaar
- bi-xenon koplampen
- Brilliant kleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 19"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Radiovoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Armsteun achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Windscherm
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Derde remlicht
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
Overige
- Comfort Seat Pack (Comfortstoel(en), Lendesteun(en) verstelbaar, Voorstoelen in hoogte verstelbaar, Voorstoelen verwarmd)
- Cosmo+ pakket (Lichtmetalen velgen 19", Sportstuur, stuur leder)
- Leder-pakket (Comfortstoel(en), Lendesteun(en) verstelbaar, Voorstoelen in hoogte verstelbaar, Voorstoelen verwarmd)
- Leder-pakket (Comfortstoel(en), Luxe lederen bekleding, Stoel ventilatie voor, voorstoel(en) elektrisch verstelbaar, Voorstoelen verwarmd)
- Licht-pakket (bi-xenon koplampen, Koplampen adaptief, koplampreiniging, LED dagrijverlichting)
- Navigatie-pakket 1 (Bluetooth, Parkeersensor voor en achter)
- Park Expert pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Dodehoek detector, Parkeersensor voor en achter)
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Seat Pack (Stoel ventilatie voor, voorstoel(en) elektrisch verstelbaar)
- Winter-pakket (stuur verwarmd)
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
= Bijzonderheden =
Zeer nette en goed onderhouden Opel Cascada 1.6 Turbo Cosmo Cabrio van bouwjaar 2013 met krachtige 170 pk motor. Heerlijk rijden met open dak en voorzien van vele luxe opties zoals navigatie, climate control, cruise control, 18 inch lichtmetalen velgen en trekhaak.
Auto is dealer onderhouden en rijdt/schakelt perfect. Ideale combinatie van sportiviteit en comfort. De Cascada biedt veel ruimte en is perfect voor mooie zomerse ritten.
✔ 170 PK Turbo
✔ Navigatie
✔ Climate Control
✔ Cruise Control
✔ 18 Inch Velgen
✔ Trekhaak
✔ Dealer onderhouden
✔ Elektrisch cabriodak
Een stijlvolle en complete cabrio in nette staat die direct klaar is voor vele zorgeloze kilometers!
Autobedrijf Neplenbroek bestaat 28 jaar! En daar zijn we trots op!
Al twee decennia hét vertrouwde adres voor:
Onderhoud & reparatie
Inkoop & verkoop van auto’s
Auto verhuur
Bandenopslag
❄️ Aircoservice
Schadeherstel
✨ Auto poetsen
Inruil mogelijk – en niet alleen van auto’s, maar ook van je boot, caravan, camper, motor of aanhanger!
Langskomen voor een bezichtiging?
Laat het ons even weten via:
0547-388604
WhatsApp: 0614627889 – ook 's avonds tot 22:00 uur én op zondag op afspraak bereikbaar!
TIP: Bel altijd even voordat je vertrekt.
Zo reserveren wij de auto voor je en kom je niet voor verrassingen te staan!
Openingstijden
Ma t/m Vrij: 08:00 – 18:00
Za: 09:00 – 16:00
Avond en zondag: Op afspraak tot 22:00
Geen geld, wel een droomauto gezien?
Geen probleem! Wij helpen je met een financiering op maat – snel geregeld en helder advies.
Bezoek onze website en ontvang binnen 24 uur een vrijblijvende bieding op je auto!
Staat jouw ideale auto er niet bij? Laat het ons weten – wij helpen je zoeken!
✅ RDW-erkend autobedrijf
✅ Betrouwbaar & klantgericht
✅ Ook voor APK en onderhoud aan alle merken
Kom gerust langs, de koffie staat voor je klaar! ☕
Tot snel bij Autobedrijf Neplenbroek!
www.autobedrijfneplenbroek.nl
Hoeveel kost een Opel Cascada verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























