
Opel Cascada - 2.0 CDTI Bi Turbo Cosmo
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | Oktober 2013 |
| Kilometerstand | 324.441 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-SKX-68 |
| Datum deel 1 | 25-10-2013 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 143 kW (194 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1956 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1716 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/50 R18
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.215 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 184 x 144 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 138 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 592 - € 621 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
LET OP ! PRIJS IS EXCLUSIEF BPM
PRIJS VOOR NL : 6450
VOOR SNELLE REACTIE WHATSAPP : +31650502609 OF +31655210494
Autobedrijf Het Spoor Emmen
Roald amundsenstraat 24
7825 AT EMMEN
Mobiel: 0031650502609 / 0031655210494
Wij kunnen helpen met export-documenten!
We can help with export-documents!
Wir können mit dem Export Dokumenten helfen!
Mozemy pomóc w dokumentach eksportowych!
My mozhem pomoch' s eksportnykh dokumentov!
Nous pouvons vous aider avec des documents d'exportation!
Hoeveel kost een Opel Cascada verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











