
Opel Combo Tour - 1.2 Turbo 130pk L1H1 Edition Automaat | 5 persoons | Head-Up | Trekhaak | Blis | Cruise. |
Algemeen
| Prijs | € 18.900 |
| Bouwjaar | September 2020 |
| Kilometerstand | 114.977 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 10 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-183-GB |
| Datum deel 1 | 10-09-2020 (import) |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Bus/Van |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1385 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2019 - dec. 2020
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 186 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxBxH): 440 x 185 x 188 cm
Wielbasis: 279 cm
Gewichten
GVW: 2.090 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot: 161 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Basis: Met dit pakket beschikt u over de wettelijke garantie*, de NAP - Nationale Auto Pas*, aflevercheck, tenaamstelling, geldige APK en reiniging van de binnen- en buitenkant) *Garantie: u kunt ervan uit gaan dat u een voertuig voor een bepaalde tijd zonder problemen kunt gebruiken. Is dit niet het geval, dan is de wettelijke garantie van toepassing. *NAP: de Nationale Auto Pas geeft garantie dat de kilomterstand van de auto klopt en er geen schade op het voertuig is geweest. Uiteraard is dit bij al onze voertuigen gecontroleerd/ het geval.
Productveiligheid
Fabrikant: Baan Twente - Rijssen Provincialeweg Zuna 2 7466PK ZUNA, NL 0548-513070 http://www.baantwente.nl leads@baantwente.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Achterklep met ruit
- Achterruitwisser en sproeier
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- mistlampen voor
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Advanced Parking Assist Pack (Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Parkeer assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, mistlampen voor)
- Apple Carplay/Android Auto
- Extra getint glas achter
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Onze Ford occasions worden standaard afgeleverd met het basis pakket. Met dit pakket beschikt u over de wettelijke garantie*, de NAP - Nationale Auto Pas*, aflevercheck, tenaamstelling, geldige APK en reiniging van de binnen- en buitenkant)
Plus pakket; voor € 695,-- beschikt u over 12 maanden Bovag garantie, de NAP - Nationale Autopas*, Bovag 40 punten check, 12 maanden mobiliteitsservice (NL dekking), tenaamstelling, 6 maanden APK, service beurt*, halve tank brandstof, reiniging van de binnen- en buitenkant en een uitgebreide poetsbeurt.
Premium pakket; voor € 995,-- beschikt u over 12 maanden Bovag garantie, de NAP - Nationale Autopas*, Bovag 40 punten check, 12 maanden mobiliteitsservice (EU dekking), tenaamstelling, 12 maanden APK, service beurt*, volle tank brandstof, reiniging van de binnen- en buitenkant, uitgebreide poetsbeurt, waxoyl lakverzegeling*, bijwerken* lakbeschadigingen en een aircoservice*.
Hoeveel kost een Opel Combo Tour verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















