
€ 12.650 Ex. BTW
| Prijs | € 14.950 |
| Prijs incl. BTW | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 45.455 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 februari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-58-PLN |
| Datum deel 1 | 27-07-2020 (import) |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1259 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.940 kg
Wielbasis: 278 cm
Topsnelheid: 174 km/u
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Emissieklasse: Euro 6
Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- DAB+ ontvanger
- Tussenschot volledig
- Tussenwand zonder ruit
- Twee achterdeuren

















