
Opel Combo - 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX VAN
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Prijs incl. BTW | € 1.450 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 241.308 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VG-833-V |
| Datum deel 1 | 14-01-2014 |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver metallic |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 158 km/u
GVW: 2.040 kg
Wielbasis: 275 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 126 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Start/stop systeem
Overig
- Audio-pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding, Radio-CD/MP3 speler, Stuurwiel multifunctioneel)
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
bj2014 rijd goed alleen bak defect 5de versnelling werkt niet geen apk schadetjes rondom binnenzijde netjes geen storings lampjes
HANDEL OF EXPORT
voor info betreffende in en verkoop 0031650511029 heerhugowaard stevinstraat 17 1704rn holland bezorgen van voertuig mogelijk tarief hangt af van de leverings locatie
inruil,ruil,ruil meerdere autos is ook mogelijk tegen handelsprijzen van slopers restauratie projecten ook meerdere te gelijk is mogelijk
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























