
Opel Combo - 1.3 CDTi L1H1 Sport 95PK | Marge | Trekhaak | Airco | Cruise Control | Parkeersensoren | L
Algemeen
| Prijs | € 5.445 |
| Prijs incl. BTW | € 5.445 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 150.470 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-357-HB |
| Datum deel 1 | 28-06-2017 |
| Topsnelheid | 161 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | 5pu :polar white s |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2018
Typenummer: 0FB05F1M4
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Topsnelheid: 161 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxB): 439 x 183 cm
Wielbasis: 275 cm
Gewichten
GVW: 2.040 kg
Interieur
Interieur: -, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 120 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Altijd inbegrepen, Geldige APK, Vloeistoffen Controle (Olie, koelvloeistof en ruitenwisser vloeistof) en 10 Liter Brandstof.
- Zekerheid (€ 895 meerprijs): 6 maanden garantie, 1 jaar geldige APK, Onderhoudsbeurt en Poetsen.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Zekerheid (6 maanden garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 15" lichtmetalen velgen (5PF)
- zijschuifdeur rechts
- Bumpers vóór en achter in carrosseriekleur (VT4)
- Centrale deurvergrendeling metafstandsbediening (CLA)
- Elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels (DL8)
- Mistlampen voor (T3U)
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Radio CD20 MP3 speler (U3L)
Interieur & Comfort
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, met armsteun en lendensteun (DCW)
- lendesteunen (verstelbaar)
- voorstoelen verwarmd
- armsteun voor
- betonplex in laadruimte
- elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel en pookknop (NP5)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
Veiligheid
- Parkeersensoren achter (UD7)
- Airbag bestuurder en passagier (AK5)
- alarm klasse 1(startblokkering)
= Bijzonderheden =
Neem contact op met onze verkoopadviseur Daniël op 06-41184369.
Welkom bij Auto Plantinga - een helemaal nieuw bedrijf (BOVAG aangesloten) aan de Apolloweg 4A te Leeuwarden. Wij hebben bijna 15 jaar merk dealer ervaring bij diverse merken, hierdoor zijn we gespecialiseerd in diverse merken. Onze werkplaats en showroom zijn 6 dagen per week van 09:00 tot 19:00 geopend. Van A tot Z volledig ontzorgd. De beste service voor een uitstekende en eerlijke prijs. Neem contact op met onze verkoopadviseur Sweder op 06-27411512 of Daniël op 06-41184369.
Inruil? heel graag! wij maken snel een scherp voorstel voor u. Financiering? Lease? Service Onderhoudsplan? Verzekering? Trekhaak? Ramen Tinten? Andere velgen en of banden? Nieuwe apk? Onderhoudsbeurt? Interieur herstel? Professioneel Poetsen? Beschadiging Herstellen? Andere specifieke wensen? wij hebben alles intern in huis en kunnen alles snel monteren en leveren. Wij gespecialiseerd in Auto`s, Bedrijfsauto`s en Campers. Wij verkopen geen nee, alles is mogelijk.
Staat uw droom auto er niet bij? wij werken samen met meerdere grote autodealers in Nederland en zoeken graag samen met u naar de juiste auto. Liever een helemaal nieuwe auto met een leuke korting? Uiteraard kan Auto Plantinga dit voor u verzorgen! Geen tijd of is de afstand een probleem? Wij kunnen 6 dagen per week met u videobellen. Ook bieden wij de service om de auto door het hele land te bezorgen (dit is mogelijk vanaf 50 euro meerprijs). Geen zin om hiervoor extra te betalen? geen probleem we maken graag een deal met u. Klant is koning!
Bekijk hier onze actuele voorraad: https://www.marktplaats.nl/u/auto-plantinga/10605686/
Standaard afleverpakket: Altijd inbegrepen, Goed advies, Een fijn gesprek, Geldige APK, Vloeistoffen Controle (Olie, koelvloeistof en ruitenwisser vloeistof) en 10 Liter Brandstof.
Zekerheid afleverpakket:(meerprijs 895 BOVAG Garantie) kies voor zekerheid, dit betreft 6 maanden garantie, 1 jaar geldige APK, Onderhoudsbeurt en Poetsen.
Heeft u nog andere specifieke wensen met betrekking tot de aflevering, alles is mogelijk, wij helpen u graag. Ook na de aflevering staan we graag voor u klaar. Wij hechten veel waarde aan vaste relatie die graag terugkomen.
Van harte welkom bij Auto Plantinga in Leeuwarden.
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























![Volkswagen T-Cross - 1.0 TSI Style Business [ TREKHAAK I CARPLAY I CAMERA I CLIMA ]](https://cdn.autowereld.nl/I759134215/240x180/volkswagen-t-cross-1-0-tsi-style-bines-trekhaak-i-carplay-i-camera-i-clima.jpg)



































