
Opel Combo - 1.3 CDTi L2 ecoFLEX Edition Airco Cruise control Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 3.250 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 3.933 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 165.816 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 23 april 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-956-DK |
| Datum deel 1 | 12-01-2017 |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2014 - jun. 2016
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Topsnelheid: 158 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 474 x 183 x 193 cm
Wielbasis: 310 cm
Gewichten
GVW: 2.385 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autodebruin.nl 1e Tochtweg 2 2913LP NIEUWERKERK AD IJSSEL, NL 0180312484 http://www.autodebruin.nl info@autodebruin.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Parkeersensor achter
- Parkeer sensors achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Navigatie systeem met kaartweergave
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Betonplex in laadruimte
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort bestuurders stoel met armleuning
- Imperiaal met rol
- Life hammer
- Verlengd
= Bijzonderheden =
De prijs is Excl. BTW dit is de scherpe internet meeneemprijs Opel Combo L2 voorzien van Airconditioning , Parkeer sensors , Cruise control , Navigatie met kaart weergave , Achterdeuren zonder ramen , - Al onze verkopen zijn gebaseerd op business to business (B2B) zonder garantie , Particuliere verkoop is uiteraard mogelijk, vraag naar de mogelijkheden
Voor Whatsapp 06 - 44 040 156. alleen voor tekst
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























