
Opel Combo - 1.5 BlueHDi 100pk S&S L1 | Edition | 3 pers. | Airco | Cruise | PDC | 10" scherm
Algemeen
| Prijs | € 21.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 26.560 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 15 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | OP-45-31 |
| Datum deel 1 | 04-07-2024 |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,50 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1446 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2024 - 2026
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 16,5 s
Topsnelheid: 164 km/u
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Productveiligheid
Fabrikant: AutoHaarhuis Almelo Weezebeeksingel 4 7609PP ALMELO, NL 0546202842 http://www.autohaarhuis.nl info@autohaarhuis.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Kleur wit
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Elektrische ramen voor
- passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- achterdeuren zonder ruit
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Look-pakket (buitenspiegels in andere kleur, Matrix led koplampen)
- Matrix led koplampen
- stuur multifunctioneel
Over AutoHaarhuis
Bij ons draait het niet alleen om auto’s. Het draait om jou, om vooruit te kunnen. Of je nu gaat voor nieuw of gebruikt, onderhoud nodig hebt, wilt leasen, huren of schade wilt laten herstellen, wij zorgen dat het klopt. Geen halve oplossingen en loze beloften. Gewoon mobiliteit zoals het bedoeld is: helder, eerlijk en direct geregeld. Alles begint met luisteren en eindigt met een klant die met een goed gevoel de weg op gaat.
Alarmsystemen en verzekering
Diverse verzekeringsmaatschappijen vereisen een SCM-goedgekeurd alarmsysteem. Deze eisen zijn afhankelijk van de verzekeringsmaatschappij en de cataloguswaarde van de auto. Veel moderne auto's zijn af-fabriek niet voorzien van het juiste alarmsysteem. Wij kunnen deze voor jou inbouwen en voorzien van het juiste certificaat. Kijk op www.autohaarhuis.nl voor alle informatie betreffende SCM-goedgekeurde alarmsystemen.
Website-informatie
AutoHaarhuis besteedt de grootst mogelijke zorg aan het zo accuraat en actueel mogelijk weergeven van de informatie op deze internetsite. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing vóór aankoop te controleren.
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























