
Opel Combo - 1.5 Turbo 102PK L2H1 Edition Airco Cruise Control Navi Parkeersensoren Achter Lange wielba
Algemeen
| Prijs | € 13.450 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 16.275 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 100.974 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 26-01-2022 (import) |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1477 kg |
| Trekgewicht max | 950 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ESP
- Traction Control
- Cruise Control
- Stuurbekrachtiging
Extra informatie
Algemene informatie
Modelcode: -
Referentienummer: M42730
Technische informatie
Koppel: 254 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 475 x 184 x 181 cm
Wielbasis: 297 cm
Functioneel
Inhoud laadruimte: 3.900 l
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 110 g/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 139 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard inbegrepen::
- Controleren vloeistofniveaus, indien nodig op niveau brengen
- Vrijwaringsbewijs van de (mogelijke) inruilauto
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Emissieklasse: EU6.2(C and D - Temp)
= Aanvullende opties en accessoires =
- 2 zitplaatsen de zetelconfiguratie is als volgt: 2+0
- 4 luidsprekers
- 12v stopcontact voorin
- Achteras 1
- Afmetingen scheidingswand hoogte scheidingswand en breedte scheidingswand
- Airbags 1
- Airbag vooraan aan de bestuurderskant
- Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd
- Bandenset
- Bij daglicht is de verlichting aan
- Bluetooth inclusief telefoon en inclusief muziek streaming
- Centrale armsteun voorin
- Centrale deurvergrendeling d.m.v. sleutel
- Deuren bestuurder, passagier en vooraan scharnierend
- De vloerbedekking in het passagierscompartiment is van kunststof/rubber
- Dichte scheidingswand over de volledige breedte en de volledige hoogte
- Elektrisch bediende ramen voorin met 2 sneltoetsen
- Elektrisch verstelbaar en verwarmde buitenspiegels voor bestuurder gedeeltelijk in kleur passagierskant
- Elektronische remkrachtverdeling
- Halogeen koplampen met complex oppervlak halogeen
- Individuele zetels voorin voor de bestuurder manueel en manueel, individuele zetels voorin voor de passagier
- In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder met gordelspanners, in hoogte verstelbare gordels voorin voor de passagier
- Klimaatregeling met 1 airconditioning zone(s)
- Koplampen met lichtsensor manueel
- Kunststof multi-functioneel stuurwiel met Hoogte instelbaar en met telescopische verstelling
- Metallic paint (JATOMET)
- RDS audio-apparatuur
- Remhulp
- Roetfilter
- Ruitenwisser met een vaste interval
- Schuifdeurlaaddeuren aan de passagierszijde met een openingshoek van 0 graden, dubbele deur laaddeuren aan de achterkant waarvan 1 231 de laaddeurbreedte in mm is en 1 250 de laaddeurhoogte in mm is met een openingshoek van 180 graden
- Snelheidsbegrenzer
- Stabiliteitscontrole
- Stalen vooraanachteraanwielen met een velgdiameter van 15 en een velgbreedte van 6,0 38,1 en 15,2
- Ventilatiesysteem met een pollenfilter
- Verbinding ext. entertainment systeem met USB ingang vóór
- Zetelbekleding van stoffen hoofdmateriaal met stoffen bijkomend materiaal
= Bijzonderheden =
- Laagste prijsgarantie
- Geen jaarcijfers nodig
- Online kopen, 14 dagen niet goed geld terug
- Levering in heel Nederland
- Financiering binnen 1 dag
- 1000 voertuigen uit voorraad leverbaar
- Ideaal voor starters & ZZP'ers
- Leasen met BKR codering is mogelijk
- Grootste van Nederland
- Kosteloos overstappen naar een elektrisch voertuig
Bedrijfswagens:
Sluit nu je financial lease bij Eurocars af, en bepaal zelf wanneer je zonder boete overstapt naar een elektrische bedrijfswagen.
Sluit je contract af wanneer het jou schikt.
Of dat nu na 12, 25 of 41 maanden is... het maakt ons niets uit.
Bij Eurocars krijg je geen last van Milieuzones.
Onze klanten waarderen ons met een 4.9 van de 5 sterren op Google.
Voor vragen bel 088 700 1832 of mail: helmond@eurocars.nl.
Met vriendelijke groet,
Team Eurocars
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























