
Opel Combo - 1.5D L1H1 Edition 11700 KM AUTOMAAT
Algemeen
| Prijs | € 15.990 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 19.348 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 11.794 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VJL-54-D |
| Datum deel 1 | 18-02-2021 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1351 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 720 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
oosteindsepad 3b
2661EP Bergschenhoek
0104622999
https://www.vandunbedrijfswagens.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 183 km/u
GVW: 2.030 kg
Wielbasis: 278 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Hill hold-functie
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Airbag-pakket (Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag(s) side voor, Airbag(s) side voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Airbag passagier)
- Tussenschot volledig
maandag t/m donderdag geopend van 10:00 - 17:30 uur.
vrijdag geopend van 10:00 - 17.30
zaterdag geopend van 10:00 - 17:00 uur.
zondag uitsluitend op afspraak.
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































