
Opel Combo - 1.5D L1H1 Edition inruil mogelijk
Algemeen
| Prijs | € 8.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 10.830 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 178.060 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VNT-47-Z |
| Datum deel 1 | 21-01-2022 |
| Topsnelheid | 166 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1337 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 2.020 kg
Wielbasis: 278 cm
Topsnelheid: 166 km/u
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- achteruitrijcamera
- Airbag-pakket (Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag(s) side voor, Airbag(s) side voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Airbag passagier)
- Comfort Pack (Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, DAB-ontvanger, Dodehoek detector, Halogeen mistlampen, Mistlampen voor, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor)
- Edition+ pakket (DAB-ontvanger, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Parkeersensor achter, Telefoonintegratie premium)
- Keyless-pakket (Airbag passagier, Keyless entry, Keyless start)
- Licht en zicht-pakket (Achteruitrijcamera, Grootlicht-assistent, Grootlicht-assistent, Grootlicht-assistent, Grootlicht-assistent, Halogeen mistlampen, Halogeen mistlampen, Halogeen mistlampen, Halogeen mistlampen, Mistlampen voor, Mistlampen voor, Mistlampen voor, Mistlampen voor, Parkeersensor achter, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor, Rondomzicht camera)
- Navigatie-pakket (Connected services, DAB-ontvanger, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Telefoonintegratie premium)
- Tussenschot volledig
- Veiligheids-pakket (Accident Avoidance System, Bots waarschuwing systeem, Grootlicht-assistent, Halogeen mistlampen, Mistlampen voor, Rijstrooksensor met correctie, Verkeersbord detectie)
= Bijzonderheden =
Wilt u uw voertuig inruilen? Dat kan bij ons, wij ruilen alles in!
Wilt u uw voertuig graag afgeleverd hebben op uw huisadres? Maak dan gebruik van onze unieke aflever service!
De occasions die bij ons geadverteerd zijn hebben en/of kunnen geleverd worden met een nieuwe APK
Graag bellen op onderstaand nummer voor informatie en het maken van een afspraak:
0687338100
Onze openingstijden:
Maandag 10:00-19:00
Dinsdag 10:00-19:00
Woensdag 10:00-19:00
Donderdag 10:00-19:00
Vrijdag 10:00-19:00
Zaterdag 11:00-19:00
Zondag op AFSPRAAK
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































