
Opel Combo - 1.5D L2H1 Navi/Carplay/Camera/Cruise
Algemeen
| Prijs | € 11.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 14.460 |
| Bouwjaar | Oktober 2021 |
| Kilometerstand | 130.186 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 23 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VLX-43-R |
| Datum deel 1 | 23-10-2021 |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1377 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Combo occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Navigatiesysteem
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2019 - mei 2022
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 164 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 475 x 185 x 188 cm
Wielbasis: 298 cm
Gewichten
GVW: 2.355 kg
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: TZ Auto's Uranusweg 6 8938AJ LEEUWARDEN, NL 0582895830 http://www.tzautos.nl info@tzautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Gesloten auto
- LED dagrijverlichting
- Metaal-/micakleur
- mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Dimlichten automatisch
Infotainment
- Achteruitrijcamera
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Emissieklasse :Euro 6
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Derde remlicht
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
= Bijzonderheden =
Prijs excl. BTW. Meerprijs Trekhaak 650 euro ex
- Inruil altijd mogelijk, Graag ontvangen wij foto's en een volledige omschrijving van uw in te ruilen auto per Whats/App 06-23 114 146. (Tjeerd Zijlstra)
Belt u even voor beschikbaarheid voordat u komt, dit kan teleurstellingen voorkomen. U bent van harte Welkom op de Uranusweg 6 te Leeuwarden.
Garantiepakket BOVAG van 6 maanden t/m 12 maanden mogelijk. (Meerprijs) Auto's die wij aanbieden (Nederlands nieuw geleverd) zijn voorzien van een NAP (Nationale Auto Pas), Wij importeren ook regelmatig auto's uit andere landen deze zijn veelal voorzien onderhoudsboekjes en een taxatierapport.
Wilt u de beschikbaarheid weten van een auto? Voor actuele beschikbaarheid bellen .a.u.b.
*** Kijkt u op www.tzautos.nl voor uitgebreide foto/film presentatie. ***
TZ Auto's
Contactpersoon: Tjeerd Zijlstra (06-23114146)
Uranusweg 6
8938 AJ Leeuwarden (ind. de Hemrik)
Tel.:058-2 89 58 30
Gsm: 06-23 114 146
info@tzautos.nl
www.tzautos.nl
TZ Auto's is een universeel autobedrijf gevestigd aan de Uranusweg 6 in Leeuwarden. Wij verkopen diverse gebruikte personen- en bedrijfswagens aan particulieren en garagehouders en exporthandelaren. Heeft u één van onze occasions op het oog en wilt u komen kijken en proefrijden, dan eerst graag bellen voor beschikbaarheid. Dan weet u zeker dat u niet voor niets komt. Natuurlijk staat de koffie voor u klaar. Wilt u garantie op een auto? Dat kan! Wij werken met een Bovag garantiepakket, zodat de mogelijkheid heeft een betrouwbare garantiepartner te kiezen. (BOVAG)
Financial lease / Financiering? Dat kan! Wij berekenen voor u direct uw maandelijkse premie en regelen de gehele papierwinkel. Natuurlijk zijn wij RDW erkend, Lid van NAP (Nationale Auto Pas) en Bovag.
Zo weet u zeker dat u vertrouwd uw auto koopt. "TZ Auto's Gunt u het rijden".
Met vriendelijke groet Tjeerd Zijlstra.
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































