
Opel Combo - 1.6 CDTi L2H1 Airco Cruise Allseason Volledig ingericht Marge
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Prijs incl. BTW | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 186.651 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 12 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-159-LF |
| Datum deel 1 | 17-01-2018 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 170 km/u
GVW: 2.458 kg
Wielbasis: 310 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Standaard inbegrepen: Meeneemprijs
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Overschrijving, Reinigen auto binnen & buiten, Vrijwaring inruilauto
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Start/stop systeem
Overig
- Betonplex in laadruimte
- Trekhaak 'optioneel'
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Nette en ruime Opel Combo welke er zowel van binnen als buiten keurig netjes uitziet. De cabine bied aan 2 personen en is voorzien van airconditioning, cruise control, radio/cd speler, Usb/aux en nog veel meer. De laadruimte is volledig professioneel ingericht en voorzien van een schuifdeur.
- Onze meeneemprijs is inclusief de kosten voor het te naamstellen en een geldige apk.
- Neem contact met ons via het nummer 0475 78 22 00 of kom lang op de tramstraat 30 in Roggel!
- KIJK VOOR ALLE FOTO'S OP ONZE WEBSITE WWW.BROUWERS-SMITS.NL
- Inruil en financiering is mogelijk.
Goed om te weten dat u de financiële zaken ook via B&S Auto's kunt regelen.
Omdat geen klant hetzelfde is kunnen wij in samenwerking met BD Lease maatwerk aanbieden. Zij nemen, indien u wenst, contact met u op om de diverse lease- en financieringsmogelijkheden te bespreken. Hierdoor houdt u het voor ons privé en worden uw financiële zaken direct geregeld.
Meer weten? BD Lease kan u uitgebreid informeren over de verschillende mogelijkheden. Uw contactpersoon is Marc Wijckmans. Hij is te bereiken op telefoonnummer: 06-36314567 of via e-mail op marc.wijckmans@bdlease.nl. Heeft u vragen over een van onze occasions? U kunt ons bereiken op 0475 78 22 00
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































