
Opel Combo - 1.7 CDTi Comfort 600 kg
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Prijs incl. BTW | € 1.750 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 278.154 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 52-BT-DH |
| Datum deel 1 | 27-05-2005 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1686 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Combo occasions
Opties & accessoires
- Airbags
- Getint glas
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 170 km/u
GVW: 1.870 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieurkleur: Lichtgrijs
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Emissieklasse: Euro 4
Staat
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Sproeier
- Zijschuifdeur rechts
= Bijzonderheden =
Deze Opel Combo komt uit 2005, werd geleverd van 23-08-2004 tot 31-03-2009 en kostte toen € 16.332,-. Deze originele Nederlandse bedrijfswagen staat sinds 2005 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 74 kW (101 PK) en een cilinderinhoud van 1686 cc.
De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van 170 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,5 seconden. Het verbruik van deze bedrijfswagen is gemiddeld 5,2 liter per 100 km en hij weegt 1250 kg. De APK is geldig tot 15-04-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 130,- per kwartaal.
Bij ons worden geen afleverkosten in rekening gebracht. Inruil van uw huidige auto is mogelijk . Wij zijn bereikbaar van maandag t m zaterdag van 08:00 tot 18:00 uur.
Apk is tegen meerprijs mogelijk tevens kunnen wij het onderhoud verzorgen van alle merken auto,s
+31 (0) 518411150
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























