
Opel Corsa - 1.0-12V '111' Edition Wit 2011 Airco Navi NAP
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 207.581 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 88-RZG-9 |
| Datum deel 1 | 23-08-2011 |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 18,20 sec |
| Motorvermogen | 48 kW (65 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1000 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/70 R14
Acceleratie (0-100): 18,2 s
Topsnelheid: 155 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.565 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 171 x 149 cm
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overig
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Isofix
= Bijzonderheden =
Opel Corsa 1.0-12V '111' Edition
Wit, 2011, Stuurbekrachtiging, Airco, Elektrische ramen, Centrale Vergrendeling, Airbags, Radio/cd, Bluetooth, Navigatie, isofix, NAP, etc…
Mooie en goedrijdende auto!
€1950,-
Auto Veenderveld
Veenderveld 112-F
2371TX Roelofarendsveen
Tel: 06-45225568
Direct aan de snelweg A4 afslag 5
10 minuten vanaf Schiphol-Airport!
Ma-Za geopend van 09:00 tot 18:00 uur
Zondag geopend van 12:00 tot 17:00 uur
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























