
Opel Corsa - 1.0-12V AIRCO APK 11/26 87 DKM
Algemeen
| Prijs | € 890 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 87.300 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 21 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-822-HZ |
| Datum deel 1 | 29-04-2003 (import) |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,00 sec |
| Motorvermogen | 43 kW (58 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 973 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 880 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 17,0 s
Topsnelheid: 155 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 165 x 144 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 131 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Hoofdsteunen actief
- Hoofdsteunen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Deze rijk-uitgeruste Opel Corsa C 1.0 handgeschakeld verkeert in prima staat. Deze uit is uit inruil verkregen. Het voertuig rijdt en schakelt goed. Alleen bij lage toeren kan het heel licht bonken (Niet storend) APK tot 11/2026. Zo meenemen!
Internet meeneemprijs: €890,00
Prijs op basis van inruil/garantie: €1.990,00
Financiering en inruil mogelijk.
Gelieve eerst te bellen voor een afspraak om teleurstellingen te voorkomen.
Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























