
Opel Corsa - 1.0 T. 120 J. Edit. All Season
Algemeen
| Prijs | € 8.999 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 91.088 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 oktober 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-454-NX |
| Datum deel 1 | 31-10-2019 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1099 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2019
Referentienummer: 314
Technische informatie
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 131 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/G454NX
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- speciale kleur
Extra
- stuur verwarmd
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- stuurverwarming
- verwarmde voorruit
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlandse auto. 2 sleutels en dealer onderhouden.
Voorzien van onder andere stoelverwarming, stuurverwarming, digitale airco, Achteruitrijcamera.
Bezichtiging:
Heeft u interesse in één van onze auto’s? Neem gerust contact met ons op voor een
afspraak.
Wij werken uitsluitend op afspraak, zodat we alle tijd kunnen
nemen om u goed te helpen.
Liever langskomen in de avonduren of op zondag?
Geen probleem — dat kan in overleg.
Ervaring
Wij zijn sinds 2012 actief in de autobranche en hebben we in de loop der
jaren veel ervaring opgebouwd. Wij kopen onze auto’s zorgvuldig in en letten altijd op
kwaliteit, onderhoud en een transparante geschiedenis.
Diensten
Bij ons bent ent u aan het juiste adres voor:
- Inruil van uw huidige auto
- Financieringsmogelijkheden
- Exportservice
Adres:
* Openingstijden gelieve op afspraak, de kans voor een gesloten deur is aanwezig namelijk.
V en A Auto's
Prinsenweide 5
7317 BA. APELDOORN
Tel: 06-29201670
Bereikbaarheid telefonisch: 09:30 tot 18:00 uur (Exclusief Zondag)
Whatsapp:
0031629201670
Bereikbaarheid: 7 dagen per week
E-mail:
info@venaautos.nl
Website
www.venaautos.nl/
*DISCLAIMER*
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te gegeven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer zelf ook de zaken die uw koopbeslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Bedankt voor uw begrip
*DISCLAIMER*
Every effort has been made to ensure that the information in this advertisement is as accurate and up-to-date as possible. However, errors can never be ruled out. Therefore, do not rely solely on this information, but also check the matters that could influence your purchasing decision. No rights can be derived from this advertisement.
Thanks for you attention
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























