
Opel Corsa - 1.0 Turbo 120 Jaar Edition /Camera/Navi/1e Eig/Clima/Apple/Android/Garantie
Algemeen
| Prijs | € 8.995 |
| Prijs excl. BTW | € 7.639 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 81.165 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | G-406-GV |
| Datum deel 1 | 30-09-2019 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1099 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | februari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2019
Modelcode: E
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.680 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 175 x 148 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
Garantie: 3 maanden huis-garantie
Garantie: 3 maanden Huis-garantie.
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Navap vof Zocherstraat 4- 6 2021DJ HAARLEM, NL 0235273424 http://www.autonavap.nl info@autonavap.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor voor en achter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia systeem
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Edition+ pakket (Achteruitrijcamera, Stuurwiel verwarmd, Voorstoelen verwarmd, Extra getint glas achter, Verwarmde voorruit)
- 6 Versnellingen
- Bluetooth
- Dab
- Eerste eigenaar
- Extra getint glas achter
- Onderhoudsboekjes aanwezig
= Bijzonderheden =
Een auto als de Opel Corsa biedt een dynamiek en comfort die typerend zijn voor de producten van de Duitse autofabrikanten. Dit dealer onderhoudenexemplaar is van het bouwjaar 2019, de teller staat op 81165 kilometer. Voor de aandrijving van deze auto zorgt een compacte motor. Met Apple CarPlay (voor iPhone) en Android Auto (voor Android) gebruik je navigatie, muziek en berichten veilig via het scherm van je auto. Bediening gaat eenvoudig via spraak, touchscreen of knoppen. Slim, veilig en handig onderweg. Een weldaad voor u en uw bijrijder: deze Opel Corsa heeft verwarmbare voorstoelen. Comfortabel houvast krijgt u van het verwarmd stuurwiel. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, verwarmde voorruit, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
De achteruitrijcamera maakt inparkeren gemakkelijker dan ooit. U kunt het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst en het full map navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur of zelf met uw stem. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Opel zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. De aanwezige cruise control scheelt lekker in brandstofkosten. En ook bij de flitspaal. De Opel is standaard voorzien van: automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Opel Corsa heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto.
Ziet u een auto die u aanspreekt? Neem gerust contact op, ik maak graag een afspraak met u
Origineel Nederlands geleverde auto met volledige historie en gegarandeerde kilometerstand.
Afleverkosten €549,-, incl. nieuwe APK, afleverbeurt en 3 maanden garantie.
Financiering & lease mogelijk.
Proefrit alleen op telefonische afspraak.
Meer info: www.autonavap.nl
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































