
Opel Corsa - 1.0 TURBO 90PK COLOR EDITION OPC-LINE / AIRCO / LED / PDC / 16" LMV / BLUETOOTH / CRUISECO
Algemeen
| Prijs | € 9.700 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 69.202 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JN-895-B |
| Datum deel 1 | 29-04-2016 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - dec. 2016
Referentienummer: 2772226
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Geschikt voor snelladen: nee
Tankinhoud: 45 liter
Topsnelheid: 180 km/u
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 174 x 148 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1163 kg
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 29-04-2016
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Afwijkende dakkleur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Side-skirts
- Lichtmetalen velgen 17"
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Sportonderstel
- Start/stop systeem
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Dit betreft een zeer mooie Opel Corsa welke in absolute nieuwstaat verkeert!! Deze schitterende Corsa is afkomstig van de 1e eigenaar en is ook volledig dealeronderhouden!! Tevens zeer luxe uitgevoerd in de Color Edition+ uitvoering en o.a. voorzien van; 16 inch lichtmetalen velgen, parkeersensoren voor & achter, opc-line exterieur, LED-verlichting voor & achter, mistlampen voor, donker getinte ramen, chromen accenten, elektrisch bedienbare ramen & spiegels, botsdetectie, bluetooth, cruise control, stuurwiel bediening, airconditioning........enz!!
.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























