
Opel Corsa - 1.0 Turbo Edition+Airco+Cruise+Camera+NAP
Algemeen
| Prijs | € 4.199 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 203.077 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 11 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HV-025-P |
| Datum deel 1 | 29-12-2015 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1099 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.680 kg
Afmetingen (LxBxH): 402 x 178 x 148 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- 2e Eigenaar
- Achteruit Camera
- Bluetooth
- Iso-Fix
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























