
Opel Corsa - 1.0 TURBO EDITION | AIRCO | CRUISE | NAP
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 46.830 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HL-996-K |
| Datum deel 1 | 28-11-2015 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - dec. 2018
Modelcode: E
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 174 x 148 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 100 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Bronkhorst Hamburgerweg 183 3851EL ERMELO, NL 0622281888 http://www.autobronkhorst.nl info@autobronkhorst.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Edition+ pakket (Lichtmetalen velgen 16", mistlampen voor, stuur leder)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Aan de buitenkant oogt-ie bescheiden van formaat, maar daar merkt u binnen weinig van. Over iedere centimeter is slim nagedacht. En dat rijdt toch lekker! Met de pittige benzinemotor en de handgeschakelde zesversnellingsbak manoeuvreert u moeiteloos door het verkeer.
Muziek aan, muziek uit? Het kan met een simpele vingerbeweging dankzij de audiobediening op het stuur! De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Opel Corsa is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De hill hold control schakelt zichzelf automatisch in en uit op een helling. Zo rijdt u zelfs op de steilste wegen soepel weg.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































