
Opel Corsa - 1.0 Turbo Online Edition 1e Eigenaar Airco NAP APK
Algemeen
| Prijs | € 5.999 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 187.909 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RJ-648-F |
| Datum deel 1 | 30-11-2017 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1099 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.680 kg
Afmetingen (LxBxH): 402 x 178 x 148 cm
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 105 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Side-skirts
- Side skirts
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- 6-versnellingen
- APK
- Audio-navigatie full map
- bagagedek
- isofix bevestiging voor kinderzitjes
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- OPC Line Pack (Side-skirts, Side skirts, Sportstuur, Voor-en achterspoiler)
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
Zeer nette auto rijdt en schakelt zeer goed!
Nationale autopas aanwezig aantoonbaar!
1e Eigenaar!
4x Nieuwe banden!
APK tot: 30-11-2026.
Vol Opties!
Prijs is All inclusief!
Inruilen mogelijk.
-
Een occasion kopen, is een kwestie van vertrouwen. We willen allemaal kwaliteit voor een betaalbare prijs, ook als het om een gebruikte auto gaat.
In onze showroom aan de Von Suppéstraat 9 te Tilburg staan allerlei occasions in diverse prijsklassen, van onder tot boven gecontroleerd door onze servicepartner.
Inruil is altijd welkom en er worden geen afleverkosten meegerekend. Verder zijn we ook gespecialiseerd in autobanden. We hebben een assortiment van nieuwe en gebruikte banden die we voor u kunnen monteren en demonteren in onze werkplaats.
Kom langs en natuurlijk staat de koffie en thee klaar!
Wij zijn elke dag telefonisch bereikbaar van 09:00 tot 22:00 ook op zondag.
Wilt u een auto komen bezichtigen maar u heeft geen vervoer. Dat is geen probleem want Autopunt Tilburg bied ook station service.
U wordt opgehaald en indien nodig afgezet op station Tilburg
Openingstijden
Maandag 09:00-18:30
Dinsdag 09:00-18:30
Woensdag 09:00-18:30
Donderdag 09:00-18:30
Vrijdag 09:00-18:30
Zaterdag 10:00-17:00
Zondag Gesloten
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























