
Opel Corsa - 1.0 Turbo Online Edition Airco | Parkeerhulp | Lichtmetalen velgen |
Algemeen
| Prijs | € 10.925 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 69.088 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PD-542-X |
| Datum deel 1 | 29-06-2017 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2016 - dec. 2018
Modelcode: E
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 174 x 148 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
Aanvullende garantielabels: SPOTiCAR Advanced (12 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Naaldwijk Klompenmakerstraat 51 2672GA NAALDWIJK, NL 0174641818 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor achter
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag passagier
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- 16" Lichtmetalen velgen multispaaks (WQS)
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Niet in gerookt
- Opel OnStar (UE1)
= Bijzonderheden =
Als je kiest voor deze Opel, is het waarschijnlijk niet je eerste. Opelrijders behoren tot de meest merkentrouwe bestuurders. Logisch. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Neem plaats achter het stuur en ervaar de weldaad van de comfortstoelen. Tot de uitrusting van deze Opel behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Dankzij Connected Services weet je precies waar je auto geparkeerd staat. Ook andere functies, zoals bandenspanning en brandstofniveau, zijn via de app altijd onder handbereik. Schakel simpel en veilig naar je favoriete artiest met de audiobediening op het stuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren je geen enkele moeite. De elektronische systemen in deze Opel helpen jou actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Met cruise control, airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Als dit de auto is die je zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















![Opel Corsa - 1.0 Turbo Online Edition [Navi Cruise Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762070767/240x180/opel-corsa-1-0-turbo-online-edition-navi-cruise-camera.jpg)




