
Opel Corsa - 1.0 Turbo Online Edition Stoelverwarming NAP
Algemeen
| Prijs | € 4.949 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 139.326 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 12 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PN-004-B |
| Datum deel 1 | 31-07-2017 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 402 x 178 x 148 cm
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- 1e eigenaars voertuig
- NAP Kilometerstand
- Orgineel nederlandse auto
- Stuurwiel verwarming
= Bijzonderheden =
Opel Corsa 1.0 Turbo
Rechtstreeks van de eerste eigenaar 8-12-2017-19-05-2026
Voorzien van Stoel en stuur verwarming
Kloppende NAP kilometerstand
Klein plekje op de deur en op de achterbumper zie foto's
Hiermee is rekening gehouden in de prijs
Dubbele sleutels aanwezig
NB : Klanten die via Marktplaats reageren op de vraag "is deze auto nog beschikbaar' of 'kunt u contact met mij opnemen' word niet meer gereageerd.
Inruil altijd bespreekbaar !!!
Wij zijn gevestigd in Alphen aan den Rijn
LET OP : Bezichtiging uitsluitend op telefonische afspraak !
Adres:
Kalkovenweg 60
2401 LK
Alphen aan den Rijn
msd-automotive.nl
Wij zijn te bereiken op : 0641024002
Typefouten , opties en accessoires onder voorbehoud, hieruit kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























