
Opel Corsa - 1.0 Turbo S&S 90pk 5d Edition {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 8.245 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 97.223 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GF-102-J |
| Datum deel 1 | 30-04-2015 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Shiny Grey |
| Gewicht | 1099 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - dec. 2018
Referentienummer: 2790460
Technische informatie
Topsnelheid: 180 km/u
GVW: 1.680 kg
Afmetingen (LxBxH): 402 x 177 x 148 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 104 g/km
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden (€ 995):
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Overige informatie
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 30-04-2015
= Aanvullende opties en accessoires =
-
-
- 16'' Stalen velgen
- Airbag bestuurder en passagier, zijairbags in de voorste stoelen en gordijnairbags
- Bandenreparatieset
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- City Mode Driving Button
- Deurgrepen in carrosseriekleur
- Elektrisch bedienbare ramen voor met 'one touch' functie
- Gordelspanners vóór
- Hill Start Assist (HSA)
- Inklapbare sleutel
- Standaard lak
- Uitschakelbare passagiersairbag
- Waarschuwing veiligheidsgordels op alle zitplaatsen
- Zichtbare uitlaatpijp
- Zonneklep met spiegel bestuurder
- Zwarte omlijsting rondom de zijramen
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























