
Opel Corsa - 1.2 130pk GS Line Automaat - Carplay - Keyless Dealeronderhouden - NL Auto - Led - Pdc - S
Algemeen
| Prijs | € 17.795 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 19.467 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-424-VT |
| Datum deel 1 | 08-01-2022 |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1133 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 615 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 208 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 177 x 143 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 895): Uitgebreid
Dit afleverpakket bevat: 6 maanden Autotrust garantie 'Uitgebreid', APK keuring minimaal 1 jaar geldig, Onderhoudsbeurt volgens schema, Schoon interieur & exterieur, Volle tank brandstof
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Advanced Parking Assist Pack (Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Dodehoek detector, Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Afwijkende dakkleur
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Keyless-pakket (Achteruitrijcamera, Armsteun voor, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Dodehoek detector, Keyless entry, Keyless start, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- LED-lichtpakket (Grootlicht-assistent, Koplampen adaptief, LED mistlampen, Matrix LED koplampen)
- Navigatie via Android Auto / Apple CarPlay
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Dodehoek detector, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Premium-pakket (Achteruitrijcamera, Armsteun voor, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Connected services, Cruise control adaptief met Stop&Go, Dodehoek detector, Draadloze telefoonlader, Keyless entry, Keyless start, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Stuurhulp)
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Opel Corsa 1.2 GS Line Automaat – Sportieve looks, complete uitrusting en modern comfort. Een dynamische rijervaring en een frisse, sportieve uitstraling komen samen in deze Opel Corsa 1.2 GS Line. Deze moderne hatchback uit 2022 biedt niet alleen prima prestaties, maar ook een compleet pakket aan comfort en veiligheid. Dankzij de krachtige 130 pk motor gekoppeld aan een 8-traps automaat staat er altijd voldoende vermogen tot je beschikking. De sportieve blauwe lak in combinatie met het zwarte dak, zorgt ervoor dat je met deze auto overal boven de massa uitsteekt.
Of je nu door de stad rijdt of op de snelweg, deze Opel biedt een soepele en efficiënte rijervaring met een gemiddeld verbruik van slechts 5,3 liter per 100 km. Bovendien biedt de complete standaard- en veiligheidsuitrusting alles wat je nodig hebt voor comfortabele en zorgeloze kilometers.
Wil jij optimaal genieten van de perfecte mix tussen sportiviteit, comfort en technologie? Maak snel een afspraak voor een proefrit en ontdek zelf waarom deze Opel Corsa de ideale keuze is!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Iedere Dam Auto is grondig geïnspecteerd via een 60 punten check door een technisch specialist.
Is uw interesse gewekt? Neem dan vrijblijvend contact op voor een bezoek, een proefrit en/of een offerte voorstel.
U bent van harte welkom!
Wij zijn op afspraak geopend.
Dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30.
Zaterdag van 10.00 tot 15.00
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























