
Opel Corsa - 1.2-16V *apk 05-2027
Algemeen
| Prijs | € 1.445 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Kilometerstand | 161.949 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 20-HS-KF |
| Datum deel 1 | 07-11-2001 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 910 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Getint glas
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/80 R13
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 165 x 144 cm
Wielbasis: 249 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 151 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Hoofdsteunen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Al onze occasions worden aangeboden voor een meeneemprijs, deze prijs is inclusief schoonmaken en vloeistof controle.
Optionele afleverpakket 1. €395,-
1 maand garantie, vloeistof controle, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 2. €595,-
3 maanden garantie, kleine onderhoudsbeurt, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 3. €950,-
6 maanden garantie, grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK en professioneel reinigen in- en exterieur.
Inruil is altijd welkom, voor een juiste prijsindicatie willen wij u vragen om een aantal foto’s van de auto op te sturen via de WhatsApp op nummer 06-51233475.
Om teleurstellingen te voorkomen, is het altijd verstandig om eerst telefonisch contact op te nemen voor een afspraak.
Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























