
Opel Corsa - 1.2-16V Automaat Isofix Airco APK 5drs inruilkoopje trekh
Algemeen
| Prijs | € 2.499 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 188.744 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 07 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 22-TX-PG |
| Datum deel 1 | 01-03-2007 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,40 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1060 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 15,4 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.605 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 174 x 149 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 137 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio-navigatie full map
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Metaal-/micakleur
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- Airco Ecc
- elekt pakket
- isofix
- Sound System
- toerenteller
- Youngtimer fiscaal aantrekkelijk
= Bijzonderheden =
Leuke Opel Corsa 1.2 Automaat inruilkoopje 4 Cilinder goede apk 5 drs
Airco Elek pakket isofix rijd en schakelt goed en ziet er gezien leeftijd en km stand goed uit
dakje heeft wat blanke lak plekken zie foto is nog te wrappen of spuiten eventueel tegen meerprijs
In overleg is inruil mogelijk
de auto is op afspraak te bezichtigen
Voor vragen kunt u mij bereiken op 06-83527728 typfouten voorbehouden,
er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze tekst
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































































