
Opel Corsa - 1.2 16V ECOFLEX Edition
Algemeen
| Prijs | € 9.795 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 76.186 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KDG-60-P |
| Datum deel 1 | 23-05-2017 (import) |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,00 sec |
| Motorvermogen | 51 kW (69 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2017-03
Modeljaar: 2018
Prestaties
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 402 x 175 x 149 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot: 126 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/KDG60P
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbags voor
- Automatische Stabiliteits Controle
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Gordijnairbags voor
- Lederen stuurwiel
- Mistlampen voor
- Toerenteller
- Zij-airbags voor
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























