
Opel Corsa - 1.2-16V Maxx airco nieuwe apk
Algemeen
| Prijs | € 1.299 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 226.254 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 20 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 43-PL-SP |
| Datum deel 1 | 30-08-2004 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 910 kg |
| Trekgewicht max | 950 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/80 R13
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.455 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 165 x 144 cm
Wielbasis: 249 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal handzenders: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
Overig
- antenne
- bumpers en spiegels in car.kleur
- incl boekjes
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- ruitenwisser achter
- signaal vergeten verlichting
= Bijzonderheden =
Km stand 226.254 boekjes nap aanwezig
Nieuwe apk 20-05-2027
Stuurbekrachtiging
Elektrische ramen
Deurvergrendeling
Airco
Airbags
Sportvelgen
Radio cd
Leuke en goed rijdende auto
Inruil mogelijk
Tel. 0623794940
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























