
Opel Corsa - 1.2 | 1E EIGENAAR | 12MND GARANTIE | DAB | CRUISE | LANE | PDC | CARPLAY | AIRCO |
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 20.852 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-642-LX |
| Datum deel 1 | 28-02-2023 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Oranje |
| Oorspronkelijke kleur | Oranje |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Edisonstraat 9
3846AS Harderwijk
0614959567
www.deautomakelaarharderwijk.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2019 - mrt. 2023
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 175 x 144 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: De automakelaar Harderwijk B.V. Edisonstraat 9 3846AS HARDERWIJK, NL 0614959567 http://www.deautomakelaarharderwijk.nl info@deautomakelaarharderwijk.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- multimedia scherm standaard
- premium metaalkleur
- Rijstrooksensor met correctie
= Bijzonderheden =
De neerklapbare achterbank levert in één beweging honderden extra liters laadruimte, de extra deur maakt laden supereenvoudig. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 20852 kilometer heeft gereden sinds 2023. De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het audiosysteem met DAB-radio is een groot plezier onderweg. Elke keer weer. Nooit te snel, altijd constant: dat is het voordeel van de aanwezige cruise control. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze Opel helemaal compleet.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Opel u om veiliger te rijden. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. In deze Opel vinden we verder een hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
U krijgt ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij deze auto, u weet dan zeker dat de kilometerstand in orde is. Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Wilt u extra zekerheid bekijk onze onderhoudspakket eens!
Basis afleverpakket Vanaf €750,-
– 3 maanden garantie
– Kentekenregistratie
– Gereinigd in-en exterieur
– Nieuwe APK keuring
– Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgaaf
– Wax Behandeling
Premium afleverpakket Vanaf € 999,-
– 6 maanden garantie
– Kentekenregistratie
– Gereinigd in-en exterieur
– Nieuwe APK keuring
– Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgaaf
– Wax Behandeling
– 15 liter Brandstof
Bovag afleverPakket Vanaf €1250,-
– Kentekenregistratie
– Gereinigd in-en exterieur
– Nieuwe APK keuring
– Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgaaf
– Wax Behandeling
– 12 maanden BOVAG garantie
– BOVAG 40 punten check
– Halve Tank Brandstof
Inruil mogelijk
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is De Automakelaar Harderwijk B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































