
Opel Corsa - 1.2 75pk GS Navi | Park Pilot Voordeel € 4.372, 00 {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 24.945 |
| Prijs excl. BTW | € 21.245 excl. BTW |
| Bouwjaar | Maart 2025 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HJV-56-G |
| Datum deel 1 | 31-03-2025 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Crystal Silver (grijs metallic) |
| Gewicht | 1010 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Referentienummer: 3452324
Prestaties
Topsnelheid: 174 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 406 x 175 x 143 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 31-03-2025
= Aanvullende opties en accessoires =
- 3-spaaks lederen stuurwiel
- 3-spaaks stuurwiel
- 16'' Lichtmetalen velgen
- Active Lane keep assist
- AppleCarplay & AndroidAuto koppeling
- Automatic Light Control (ALC)
- Bandenreparatieset
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bandenspanningscontrolsysteem
- Boordcomputer met 3,5-inch grafisch infodisplay
- Buitenspiegels in zwart
- Collision avoidance & mitigation
- Cruise control met snelheidbegrenzer
- Cruise control met snelheidsbegrenzer
- Dagrijverlichting
- Derde hoofsteun achter
- Deurgrepen in carrosseriekleur
- Digitaal instrumentpaneel 'Pure Panel' met 7" kleureninfodisplay
- Dode hoek waarschuwing
- Elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor met 'one touch' functie
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Extra donker getint glas
- Forward Collision Alert
- Geblindeerde ruiten achter
- Halogeen koplampen
- Hill Start Assist (HSA)
- Hoofd-, zij- en gordijnairbags voor bestuurder en passagier
- Hoogglans zwarte afwerking B-stijl
- In hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In hoogte verstelbare koplampen
- In lengterichting verstelbare passagiersstoel
- In ongelijke delen (60/40) neerklapbare achterbank
- In ongelijke delen neerklapbare achterbankleuning 60/40
- Installatievoorziening kinderzitjes (ISOFIX) op achterbank
- ISO-fix
- LED achterlichten
- LED koplampen met LED dagrijverlichting
- Licht- en regensensor
- Metallic lak
- Middenarmsteun voor
- Parkeercamera achter
- Parkeersensoren voor & achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
- Sportieve voor- en achterbumper
- Stoffen bekleding 'Banda'
- Uitschakelbare passagiersairbag
- Verkeersbordherkenning
- Vermoeidheidsassistent
- Verwarming met ventilator, partikel- en geurfilter
- Voetgangersdetectie
- Zonneklep met make-up spiegel aan passagierszijde
- Zwarte hemelbekleding
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























