
Opel Corsa - 1.2 EcoFlex Selection AIRCO NAVI APK NETTE AUTO
Algemeen
| Prijs | € 3.495 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 182.051 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-147-NN |
| Datum deel 1 | 19-06-2012 (import) |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,50 sec |
| Motorvermogen | 51 kW (69 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/70 R14
Acceleratie (0-100): 14,5 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.625 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 174 x 149 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Brilliant kleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag passagier
Overige
- Selection-pakket
= Bijzonderheden =
Opel Corsa 1.2 EcoFlex Selection – AIRCO – NAVI – NIEUWE APK – ZEER NETTE AUTO!
Te koop aangeboden: een zeer nette en goed onderhouden Opel Corsa 1.2 EcoFlex Selection.
De auto rijdt en schakelt perfect en voelt als nieuw aan. Altijd netjes onderhouden en volledig compleet met 2 sleutels en onderhoudsboekjes.
? Nieuwe APK
? Airco
? Navigatiesysteem
? Volledig onderhouden
? 2 sleutels aanwezig
? Boekjes aanwezig
? Rookvrije auto
? Geen huisdieren vervoerd
? Geen beschadigingen
? Zeer nette staat van binnen en buiten
De auto verkeert echt in topstaat en is direct rijklaar. Ideale en zuinige auto voor zowel beginnende als ervaren bestuurders.
Bij interesse gerust een bericht sturen of bellen voor meer informatie of een bezichtiging/proefrit.
A2 CARSTORE – Betrouwbare occasions dealer
* Bezichtigen alleen op afspraak (ook ’s avonds en feestdagen mogelijk)
* Tenaamstelling & export direct op locatie
* Inruil is mogelijk
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































![MINI Clubman - 1.5 Salt [ Navigatie Camera Climate control ]](https://cdn.autowereld.nl/I762238516/240x180/mini-clubman-1-5-salt-navigatie-camera-climate-control.jpg)
