
Opel Corsa - 1.2 Edition Carplay/Airco/PDC
Algemeen
| Prijs | € 9.650 |
| Prijs excl. BTW | € 8.081 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 107.040 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | H-883-GZ |
| Datum deel 1 | 31-01-2020 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Dorpsstraat 40
2973AC Molenaarsgraaf
0184-641314
https://www.auto-aantjes.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2019 - mrt. 2023
Referentienummer: 558
Technische informatie
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 174 km/u
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 123 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
Exterieur
- kleur wit
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Nette Corsa Edition onder andere voorzien van Airconditioning, Carplay, Cruise Controle en Parkeersensoren achter
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























