
Opel Corsa - 1.2 Edition | Cruise control | Parkeersensoren achter | Metallic | Alarm |
Algemeen
| Prijs | € 9.890 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 68.229 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-619-RK |
| Datum deel 1 | 23-04-2020 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 54 kW (73 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2019 - mrt. 2023
Referentienummer: 2773789
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 175 x 144 cm
Wielbasis: 254 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1055 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 28-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 23-04-2020
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Uitrusting
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Parkeersensor achter
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Opel Corsa. Deze auto komt uit het bouwjaar 2020. Deze Opel is voorzien van een pittige benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. In deze Opel profiteert u onder andere ook van: in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Opel Corsa prima parkeersensoren die u een handje helpen. De cruise control vermindert het brandstofverbruik en vergroot het comfort. En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. Extra opties op deze auto zijn: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Corsa samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Ook helpen het hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. Wilt u met deze Opel Corsa een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































