
Opel Corsa - 1.2 Edition Nav/Pdc/Cruise/Lmv/CarPlay
Algemeen
| Prijs | € 11.399 |
| Prijs excl. BTW | € 9.588 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 69.408 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-938-FB |
| Datum deel 1 | 30-04-2021 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxB): 406 x 175 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: -, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Juurlink basis (inbegrepen):
12 maanden wettelijke Garantie
Geldige APK
Technische inspectie
Reiniging in- en exterieur
Tenaamstelling
Dit afleverpakket bevat: 12 maanden wettelijke garantie, Geldige APK, RDW-leges, Reiniging in- en exterieur, Technische inspectie
- Juurlink standaard (€ 895 meerprijs):
12 maanden BOVAG garantie
Onderhoud conform schema **
Pech onderweg Europa service 1 jaar
Minimaal 1 jaar APK
7 dagen geld terug garantie
Binnen en buitenkant gepoetst
€ 50,- euro brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Juurlink basis"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; 7 dagen geld terug garantie, Binnen en buitenkant gepoetst, Minimaal € 50 euro brandstof, Onderhoud conform schema **, Pech onderweg service 1 jaar
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- RDW-leges
= Bijzonderheden =
'De toekomst is voor iedereen', zeggen ze bij Opel. En wat dat betekent, laten ze ook bij dit model zien. Met deze Opel is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het audiosysteem levert geluid van topklasse, de DAB-radio geeft volop keuze. Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Opel Corsa is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Deze Opel Corsa is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. In deze Opel vinden we verder een hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Opel te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Standaard worden onze occasions geleverd met geldige APK, technische controle en wettelijke garantie. Wilt u meer zekerheid? Kijk dan op onze website bij de desbetreffende occasion voor meer informatie over ons aanvullende Premium pakket. Zo wordt uw nieuwe auto in perfecte staat afgeleverd met o.a. Mobiliteitsgarantie, Onderhoud, Poetsen, brandstof, nieuwe APK . Uw nieuwe auto is dan tot in detail voor u klaargemaakt.
Afwijkingen in uitrusting zijn helaas niet altijd te voorkomen.
Heeft u liever contact via WhatsApp of wilt u een indruk krijgen over een auto via Facetime/Video bellen? Dit is mogelijk op telefoonnummer 06 86866863
Een nieuwe/gebruikte auto gekocht bij ons? U heeft geen tijd om uw nieuwe auto op te komen halen? Wij brengen uw auto voor € 199,-.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























