
Opel Corsa - 1.2 Edition Stoelverw.|Climate/CruiseControle|PDC|Dealer-onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 13.400 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 29.464 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 15 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJF-41-J |
| Datum deel 1 | 15-08-2022 (import) |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Zuid-spierdijkerweg 77C
1641LD Spierdijk
0229-220040
https://www.luitjescarcompany.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxB): 406 x 175 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Meeneemprijs:
Genoemde prijs betreft een meeneemprijs inclusief Apk en tenaamstelling, tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad.
*Optionele pakketten zijn mogelijk, vraag naar de mogelijkheden!
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Arctis White (P0WP)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- Verwarmbare voorstoelen (NA01)
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- Achteruitrijcamera (Parkeersensoren achter) (WY38)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Zicht & Licht Pakket (dimlichten automatisch) (WV61)
= Bijzonderheden =
Opel Corsa 1.2 Edition | Stoelverwarming | Climate Control | Cruise Control | Parkeersensoren | Dealeronderhouden
Stijlvolle en comfortabele Opel Corsa 1.2 Edition uit augustus 2022 met slechts 29.464 kilometer gereden. Deze dealeronderhouden Corsa verkeert in nette staat (zo goed als nieuw) en is voorzien van fijne extra’s die elke rit comfortabel maken. Dankzij de zuinige en betrouwbare 1.2 benzinemotor is deze Opel ideaal voor zowel stadsverkeer als langere ritten.
De auto is uitgerust met onder andere stoelverwarming, automatische climate control, cruise control en parkeersensoren, waardoor u geniet van extra comfort en gemak onderweg.
Highlights:
- Bouwjaar: 08-2022
- Kilometerstand: 29.464 km
- Dealeronderhouden
- Stoelverwarming
- Climate control
- Cruise control
- Parkeersensoren
- Zuinige 1.2 benzinemotor
- Moderne en comfortabele uitvoering
Interesse? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of een proefrit.
Luitjes Car Company is een zeer goed gewaardeerd autobedrijf in Noord-Holland en ver daarbuiten. Het adres voor enkel KWALITEITSOCCASIONS, die nooit ernstige schade hebben gehad en stuk voor stuk zijn voorzien van een grondige pre-inspectie. Zo heeft u altijd zekerheid over de kilometerstand, het onderhoudsverleden, en een geldige APK. Voor meer zekerheid bieden wij de service waar u naar verlangt, denk aan onderhoud, garantie en andere werkzaamheden naar wens van u waar wij dan ook een geheel passende prijs bij zullen vinden. Inruil is altijd mogelijk, evenals betaling per maand. Onze voorraad wisselt wekelijks waardoor niet elke auto de website haalt. Bel gerust als u een specifieke vraag heeft, bij Luitjes Car Company helpen we u graag verder!
Alle moeite is genomen om de informatie van onze advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Dagelijks geopend van 08:00uur tot 17:00uur
Zaterdags van 09:00uur tot 16:00uur
Zondags gesloten.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























