
Opel Corsa - 1.2 Elegance | LED | 360 Camera | Apple Carplay | Leder | Two Tone | Dode hoek sensor |
Algemeen
| Prijs | € 13.999 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 38.414 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJD-27-K |
| Datum deel 1 | 29-11-2019 (import) |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 194 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 177 x 143 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot: 96 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Kleur wit
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- 2 Sleutels
- 360 Camera
- Achteruitrijcamera
- Afwijkende dakkleur
- Bluetooth
- CARPLAY
- Chrome delen exterieur
- Dodehoekassistent
- LANE ASSIST
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Middenarmsteun
- SIDE ASSIST
- Two Tone
- Zwarte velgen
= Bijzonderheden =
Bij aflevering 6/12/24 maanden garantie**
Standaard afleverkosten €1295
Advertentie prijs is een meeneem prijs
zakelijke of particuliere financiering mogelijk
-Financial lease
-Operational lease
-Krediet
-Zonder jaar cijfers
-Flexibel leasen
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag van 09:00-18.00 uur
Zaterdag van 9:00-16:00
AP Car Store B.V.
Varenschut 17
5705DK Helmond
Wij zijn ook mobiel bereikbaar :
06-82177058
DISCLAIMER: Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de occasion kunt u het beste telefonisch contact opnemen met ons.
Onder voorbehoud van druk en/of systeemfouten!
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































