
Opel Corsa - 1.2 Start/Stop 75pk Edition LMV CAMERA LED APPLE CARPLAY
Algemeen
| Prijs | € 16.945 |
| Prijs excl. BTW | € 14.477 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2024 |
| Kilometerstand | 56.988 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | Z-296-RF |
| Datum deel 1 | 31-05-2024 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1010 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | maart 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 2723446
Technische informatie
Topsnelheid: 174 km/u
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 175 x 143 cm
Interieur
Interieurkleur: grijs
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Donker grijs
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 31-05-2024
= Aanvullende opties en accessoires =
- 3-spaaks stuurwiel
- Achteruitrijcamera incl park pilot voor en achter
- Active Lane keep assist
- Android auto
- Apple CarPlay
- Automatic Light Control (ALC)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bandenspanningscontrolsysteem
- Bluetooth
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer met 3,5-inch grafisch infodisplay
- Collision avoidance & mitigation
- Dagrijverlichting
- Dak in carrosseriekleur
- Derde hoofsteun achter
- Deurgrepen in carrosseriekleur
- Dode hoek detectie
- Draadloze Apple Carplay en Android Auto
- Elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels, handmatig wegklapbaar
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor met 'one touch' functie
- Forward Collision Alert
- Hill Start Assist (HSA)
- Hoofd-, zij- en gordijnairbags voor bestuurder en passagier
- In hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In hoogte verstelbare koplampen
- In lengterichting verstelbare passagiersstoel
- In ongelijke delen (60/40) neerklapbare achterbank
- In ongelijke delen neerklapbare achterbankleuning 60/40
- Installatievoorziening kinderzitjes (ISOFIX) op achterbank
- ISO-fix
- Led dagrijverlichting
- LED koplampen met LED dagrijverlichting
- Led verlichting
- Licht- en regensensor
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Parkeersensoren achter
- Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
- Stoffenbekleding "Malwa" in zwart
- Uitschakelbare passagiersairbag
- Verkeersbordherkenning
- Vermoeidheidsassistent
- Verwarming met ventilator, partikel- en geurfilter
- Voetgangersdetectie
- Zonneklep met make-up spiegel aan passagierszijde
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























