
Opel Crossland - 1.2 Turbo Automaat Elegance Clima/16"LM /Cruise/Camera/Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 17.899 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 47.411 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-123-DJ |
| Datum deel 1 | 26-10-2022 (import) |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 840 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - mrt. 2023
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.835 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 177 x 161 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
CO₂-uitstoot: 136 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Garantie: Garantie 6 maanden
Productveiligheid
Fabrikant: Autocentrum Borger B.V. Buinerstraat 1A 9531TH BORGER, NL 0599234457 http://www.autocentrumborger.nl verkoop@autocentrumborger.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Dab
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
= Bijzonderheden =
Schitterende Opel Crossland 1.2 Turbo automaat Elegance van oktober 2022. Geïmporteerd uit Duitsland 24 april 2024, dealeronderhouden! Zeer compleet!
Voor informatie kunt u bellen naar 0599-234457 of mailen naar verkoop@autocentrumborger.nl. Onze internetprijs is tevens onze showroomprijs. Voor nog meer zekerheid en garantie heef u bij ons de keuze uit verschillende afleverpakketten. Wij informeren u graag hierover. De onderhoud - en instructieboekjes zijn bij ons ALTIJD aanwezig! Ook kunt u uw huidige auto bij ons inruilen. Informeer vrijblijvend bij ons via tel nummer 0599-234457 of mail naar verkoop@autocentrumborger.nl. Advertentie onder voorbehoud van invoerfouten en type aanduidingen.
Hoeveel kost een Opel Crossland verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























