
Opel Crossland - 1.2 Turbo Edition /42.000 Km/Camera/Navi/1e Eig/Apple/Android/Garantie
Algemeen
| Prijs | € 12.995 |
| Prijs excl. BTW | € 11.011 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 42.009 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-946-FT |
| Datum deel 1 | 07-05-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1154 kg |
| Trekgewicht max | 840 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - mrt. 2023
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.795 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 177 x 161 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Garantie: 3 maanden huis-garantie
Garantie: 3 maanden Huis-garantie.
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Navap vof Zocherstraat 4- 6 2021DJ HAARLEM, NL 0235273424 http://www.autonavap.nl info@autonavap.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Parkeersensor voor en achter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia systeem
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Eerste eigenaar
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Parkeersensor voor en achter)
- Bluetooth
- Dab
- Onderhoudsboekjes aanwezig
= Bijzonderheden =
Dynamische styling, zorgvuldig afgewerkt met fraaie materialen en ontworpen met oog voor detail. De Opel Crossland is van binnen en van buiten een toonbeeld van Duits design. Deze dealeronderhouden auto uit 2021 heeft slechts 42.009 kilometer op de teller staan. De SUV haalt zijn aandrijving uit een krachtige driecilinder benzinemotor. Met Apple CarPlay (voor iPhone) en Android Auto (voor Android) gebruik je navigatie, muziek en berichten veilig via het scherm van je auto. Bediening gaat eenvoudig via spraak, touchscreen of knoppen. Slim, veilig en handig onderweg. Bij de uitrusting van deze Opel horen onder meer LED koplampen, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Bij het inparkeren hoeft u het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor u uit. U rijdt snel, zuinig en zeker naar uw bestemming met het navigatiesysteem (via Apple Carplay/Android Auto). Volume aanpassen, andere radiozender? U bedient het audiosysteem veilig en handig met de functies op het stuur. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. In deze Opel kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. Met cruise control, airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
In de Opel Crossland heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Deze Opel Crossland is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto.
Ziet u een auto die u aanspreekt? Neem gerust contact op, ik maak graag een afspraak met u
Origineel Nederlands geleverde auto met volledige historie en gegarandeerde kilometerstand.
De afleverkosten bedragen €699,- en omvatten een nieuwe distributieriem, APK-keuring, afleverbeurt en een garantieperiode van 3 maanden.
Financiering & lease mogelijk.
Proefrit alleen op telefonische afspraak.
Meer info: www.autonavap.nl
Openingstijden:
Ma: 13:00–17:00 | Di–Vr: 10:00–17:00 | Za: 10:00–15:00
Hoeveel kost een Opel Crossland verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































































































