
Opel Crossland - 1.2 Turbo Edition|NWE MODEL|360Cam|Carplay|Navi|CRUISE|NL AUTO
Algemeen
| Prijs | € 10.895 |
| Prijs excl. BTW | € 9.274 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 134.220 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 juli 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-445-RF |
| Datum deel 1 | 14-07-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1154 kg |
| Trekgewicht max | 840 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 187 km/u
GVW: 1.795 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Achteruitrijcamera
- Navigatie-pakket (Spraakbediening)
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
= Bijzonderheden =
Opel Crossland 2021 | Origineel Nederlands | Complete Uitvoering
Deze origineel Nederlands geleverde Opel Crossland uit 2021 is een moderne en comfortabele SUV met slechts 134.000 kilometer op de teller. Dankzij zijn ruime interieur, hoge instap en complete uitrusting is dit de ideale auto voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
De Crossland combineert comfort, overzicht en moderne technologie in één praktische en stijlvolle auto.
Uitgerust met onder andere:
? 360° camera
? LED-verlichting
? Navigatiesysteem
? Cruise control
? Climate control
? Parkeersensoren
? Multifunctioneel stuurwiel
? Bluetooth telefonie & audio
? Lichtmetalen velgen
? Hoge instap
? Ruime bagageruimte
De auto verkeert zowel technisch als optisch in nette staat en rijdt zoals je mag verwachten van een jonge Opel: comfortabel en betrouwbaar.
Ben je op zoek naar een complete, zuinige en praktische SUV met moderne opties? Dan is deze Opel Crossland absoluut een bezichtiging waard!
Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Autowijs, Jouw betrouwbare occasionspecialist in Veen
Bij Autowijs in Veen draait alles om eerlijkheid, transparantie en scherpe prijzen. Met een ruim aanbod van goed onderhouden occasions vind je bij ons altijd een auto die bij jou past, zonder verrassingen.
Wat Autowijs onderscheidt, is de scherpe en eerlijke aanpak. Je weet waar je aan toe bent, krijgt een eerlijk antwoord op je vragen en gaat met een goed gevoel de deur uit. Dat vertrouwen zie je terug in de reacties van onze klanten, die ons keer op keer weten te vinden en ons aanbevelen aan vrienden en familie.
Onze prijzen zijn scherp en transparant. Wat je ziet, is wat je betaalt, zonder verrassingen.
Hoeveel kost een Opel Crossland verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























