
Opel Crossland - 1.2 Turbo Elegance | Navigatie | Camera | Climate control
Algemeen
| Prijs | € 14.940 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 86.412 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-141-FN |
| Datum deel 1 | 13-08-2022 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Carbon black |
| Gewicht | 1154 kg |
| Trekgewicht max | 840 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.795 kg
Afmetingen (LxB): 423 x 177 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Ergonomische comfortstoel bestuurszijde (agr gecertificeerd), Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 131 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhoudshistorie:
- 13-08-2022 (70.000 km): distributieriem vervangen
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Tenaamstelling en leges:
• Geldige APK
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Tenaamstelling
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- Diamond Black (M09V)
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (WYAC)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Chromen sierstrip boven zijruiten / langs daklijn (GV04)
- comfortstoel(en)
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stuurwiel multifunctioneel
- Technologie pakker (TP00)
- verkeersbord detectie
- Warmtewerende voorruit
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Opel Crossland verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















