
Opel Crossland - 1.2 Turbo Elegance, NL, trekh. clima, LED, cam
Algemeen
| Prijs | € 13.950 |
| Prijs excl. BTW | € 11.799 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 60.075 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-596-RP |
| Datum deel 1 | 13-02-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1154 kg |
| Trekgewicht max | 840 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Crossland 1.2 Turbo Elegance, NL, trekh. clima, LED, cam.
- Kenteken: K-596-RP
- Merk: Opel
- Model: Crossland
- APK tot: 11-05-2028
- Tellerstand: 60075 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2021
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Leder/Stof
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: EB2ADT (HN05)
- Vermogen: 81 kW / 110pk
- Ledig gewicht: 1154 kg
- Max. trekgewicht: 840 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.7 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 422 cm
- Breedte: 177 cm
- Hoogte: 1605 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Navigatie pakket
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
Pakket: Parkeer pakket
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensor voor en achter
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Bluetooth audio
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Wij hebben meerdere Opel Crossland op voorraad, klik op alle advertenties voor een overzicht of bekijk ze op: www.vhautos.nl
Origineel Nederlands geleverde auto afkomstig van de 1e eigenaar, verkeert in zeer goede staat en rijdt en schakelt heerlijk. Alle boekjes, de 2 originele sleutels en de volledige onderhoudshistorie zijn aanwezig. De auto is voorzien van een geldige APK t/m 11-05-2028.
De prijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie bedraagt €14.545,-.
-------------------------------------------
Wij zijn een BOVAG aangesloten bedrijf dat is gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte, kwalitatief hoogwaardige auto's met een correcte kilometerstand en een volledige onderhoudshistorie. Al onze auto's zijn voor ze aangeboden worden volledig gecontroleerd en hebben een vloeistof controle gehad zodat u veilig de weg op kunt.
Wij zijn van maandag t/m vrijdag van 9.30 uur tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.30 uur tot 14.00 uur geopend. Omdat wij regelmatig onderweg zijn vragen wij u vriendelijk om voor uw bezoek even contact met ons op te nemen zodat u niet voor een gesloten deur komt te staan.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk, neem contact met ons op voor een geheel vrijblijvend voorstel.
Wij helpen u graag met het financiëren van uw nieuwe auto.
Wij rekenen geen afleveringskosten.
Tenaamstellen van uw nieuwe auto en eventueel vrijwaren van uw oude auto kunnen wij bij ons op het bedrijf, dit valt onder onze service.
Onderhouds- en garantiepakketten kunnen wij leveren tegen meerprijs, hierover informeren wij u graag.
------------------------------------------
Van Heijningen Auto's B.V.
Valeton 2 B
5301 LW Zaltbommel
0418745668
info@vhautos.nl
www.vhautos.nl
Hoeveel kost een Opel Crossland verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































![Ford Fiesta - 1.0 EcoBoost Connected [ Navi Airco Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976202/240x180/ford-fiesta-1-0-ecoboost-connected-navi-airco-cruise.jpg)











