
Opel Crossland - 1.2 Turbo Elegance|Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 15.945 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 69.986 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KGP-67-N |
| Datum deel 1 | 23-04-2021 (import) |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1154 kg |
| Trekgewicht max | 840 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - mrt. 2023
Referentienummer: 2510
Technische informatie
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 187 km/u
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 133 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 1.595): Afleveringspakket C
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 12 maanden BOVAG garantie Onderhoudsbeurt Nieuwe APK keuring 1 jaar Vakgarage pechhulp Halve tank brandstof Poetsen & stofzuigen Tenaamstellen; Nieuwe APK
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- DAB
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
Exterieur
- chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
Extra
- Warmtewerende voorruit
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- comfortstoel(en)
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- rijstrooksensor
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Voor wie op zoek is naar een stijlvolle en comfortabele SUV, is de Opel Crossland 1.2 Turbo Elegance uit 2021 een uitstekende keuze. Met zijn krachtige 110 PK benzine motor zorgt deze rode parel voor een soepele en plezierige rijervaring. Met een kilometerstand van 69986 op de teller is deze auto nog in topconditie en klaar voor vele kilometers rijplezier.
Eén van de handige opties die deze Opel Crossland te bieden heeft is de cruise control. Of je nu lange afstanden aflegt op de snelweg of rustig door de stad rijdt, met de cruise control houd je altijd gemakkelijk en stabiel je snelheid aan. Ook beschikt deze auto over DAB waarmee je kunt genieten van kraakhelder en storingsvrij digitaal radiogeluid. Hiermee ben je altijd verzekerd van een prettige luisterervaring tijdens je autorit.
Veiligheid staat voorop in deze Opel Crossland 1.2 Turbo Elegance, dankzij de ingebouwde rijstrooksensor. Deze sensor waarschuwt je wanneer je onbedoeld van rijstrook dreigt te wisselen, waardoor je ongelukken kunt voorkomen. Bovendien is deze auto uitgerust met een trekhaak, waardoor je moeiteloos een fietsendrager of aanhanger kunt bevestigen voor extra bagageruimte.
Met zijn ruime interieur en 5 deuren biedt de Opel Crossland voldoende plaats voor het hele gezin en al hun bagage. Of je nu dagelijks naar werk pendelt, op avontuur gaat in de natuur of gewoon boodschappen doet in de stad, deze SUV staat altijd voor je klaar. De Opel Crossland 1.2 Turbo Elegance is niet alleen een praktische en veelzijdige auto, maar ook een stijlvolle verschijning die gezien mag worden op de weg.
Wil je meer weten over deze Opel Crossland of een proefrit maken? Neem dan snel contact op met Vakgarage Rida op 0115-622600 en ontdek zelf alle voordelen en mogelijkheden die deze auto te bieden heeft.
Bij Rida Groep heb je bij het aanschaffen van een voertuig, tot 15 jaar oud, de keuze uit twee afleverpakketten.
Pakket A (€295,-) bevat:
- Wassen & Stofzuigen
- Vloeistoffen, bandenspanning, verlichting controleren/bijvullen
- Minimaal 1 maand APK keuring
- Tenaamstelling
- €25,- brandstof
- 12 Maanden wettelijke garantie
Wil je meer zekerheid? Kies dan voor Pakket B (€595,-)
Dit pakket bevat:
- Nieuwe APK keuring
- Onderhoudsbeurt
- 1 jaar Vakgarage pechhulp
- Poetsen & stofzuigen
- Tenaamstelling
- Halve tank brandstof
- 12 Maanden wettelijke garantie
Let op: Dit geld dus niet voor onze youngtimers en klassiekers.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld, zijn wij niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden in de advertentie. Controleer opties die voor u van belang zijn tijdens een bezichtiging.
Hoeveel kost een Opel Crossland verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























