
Opel Crossland - 1.2 Turbo GS Line
Algemeen
| Prijs | € 18.950 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 23.918 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 oktober 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-062-FV |
| Datum deel 1 | 30-10-2023 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1212 kg |
| Trekgewicht max | 840 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/50 R17
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.835 kg
Afmetingen (LxBxH): 422 x 183 x 161 cm
Wielbasis: 260 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Afwijkende dakkleur
= Bijzonderheden =
Rechtstreeks van de 1e eigenaar afkomstige Opel Crossland 1.2 Turbo GS Line. De Opel is van 30-10-2023 en heeft tot nu toe 23.397 Km gereden. Tevens is de Opel apk gekeurd tot en met 30-10-2027.
Geheel Opel Dealer onderhouden!!!
Wenst u een complete video van deze wagen te ontvangen, reageer dan even Whatsapp. Wij hebben een mooie uitgebreide video in onze database klaarstaan.
Bezoekadres:
Bert Vos Auto's
De Hofstede 38
4033 BV Lienden
Tel 0344-600282
Whatsapp: 0031 6 24313678
Inruilen van uw huidige auto mogelijk.
Deze auto is eventueel ook 's avonds bij ons te bezichtigen na telefonisch contact.
Hoeveel kost een Opel Crossland verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































