
Opel Crossland - 1.2 Turbo GS Line / Airco/ Apple carplay/ Cruise/ LED/ PDC/ LMV
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Prijs excl. BTW | € 12.632 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 55.093 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-743-BK |
| Datum deel 1 | 17-04-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1154 kg |
| Trekgewicht max | 840 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.795 kg
Afmetingen (LxB): 423 x 177 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 131 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,5 mg/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen): Geldige APK, tenaamstellingskosten, vloeistoffen- en verlichtingscontrole.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
- Optioneel afleverpakket (€ 800 meerprijs):
U kunt kiezen voor een uitgebreid onderhoudspakket van €795,- euro met daarin; Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema*, nieuwe APK, airco service, binnen/buiten poetsen van de auto.
*Vraag naar onze voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- achterbank in delen neerklapbaar
- afwijkende dakkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- comfortstoel(en)
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- Warmtewerende voorruit
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Opel Crossland. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Een goede zithouding is wel zo prettig. Daarom is deze auto voorzien van comfortstoelen. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Door de audiobediening op het stuur regelt u elke aanpassing van het geluid en de muziek zonder het stuur los te laten. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. In deze Opel kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. U vindt in deze auto ook airconditioning. Met automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
In de Opel Crossland heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. In deze Opel vinden we verder een hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Basis zekerheidsprijs:
Geldige APK, tenaamstellingskosten, vloeistoffen- en verlichtingscontrole.
Optioneel onderhoudspakket:
U kunt kiezen voor een uitgebreid onderhoudspakket van €800,- euro met daarin; Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema*, nieuwe APK, airco service, binnen/buiten poetsen van de auto en 12maanden BOVAG GARANTIE
*Vraag naar onze voorwaarden.
Vragen of informatie over deze occasion na sluitingstijd: wij zijn altijd bereikbaar op 06-28561267 ook via WhatsApp.
Bent u op zoek naar een kwaliteit occasion voor een voordelige prijs, zoek dan niet verder. Aan deze prijslijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Opel Crossland verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























